Zwiększ efektywność procesu windykacji nawet o 33%!

Szkolenie online: Giełda Długów - podstawy prawne przetwarzania danych osobowych

26 sierpnia 2020 r. godz. 13:00

Zaległe należności to bolączka wielu firm. Coraz częściej przedsiębiorcy szukają innowacyjnych rozwiązań, pomagających skutecznie odzyskać swoje należności.

Czy wiesz, że według badań Giełda Długów poprawia efektywność tego procesu nawet o 33%?

Sprzedaj dług i pozbądź się problemu! Jak to zrobić? 

Poznaj gotowe i sprawdzone rozwiązania. Zachęcamy do wzięcia udziału w webinarium, podczas którego dowiesz się:

- Co to jest Giełda Długów?
- Dlaczego jest taka skuteczna w procesie odzyskiwania należności?
- Jakie są podstawy prawne przetwarzania danych?
- W jaki sposób Google wspiera proces publikacji danych?

Kontrahent nie zapłacił faktury?
VINDICAT umożliwia Ci samodzielne i wygodne przeprowadzenie
całego procesu windykacji w sposób online.
Dzięki temu szybko i skutecznie odzyskujesz swoje pieniądze.

Zapisz się bezpłatnie!
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Webinarium poprowadzą:
Bogusław Bieda  – Prezes Zarządu Vindicat.pl 

Absolwent Master of Business Administration – Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów, Rotterdam School of Management, Erasmus University. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie menedżerskie w branży finansowej, ubezpieczeniowej i prawnej. Pracował w PTE Big Banku Gdańskiego, Avivie, Readres Digest oraz PZU SA, gdzie odpowiadał za wdrożenia i zarzadzanie projektami strategicznymi związanymi z CRM, Customer Care, Contact Center oraz Digital. Wdrażał narzędzia wsparcia sprzedaży dla sieci agencyjnej PZU SA oraz transformację biznesową. W Vindicat.pl odpowiada za strategię i rozwój spółki oraz pozyskanie strategicznych klientów. Prywatnie pasjonat dalekich podróży, nurkowania i narciarstwa

Mateusz Jakóbiak  – Członek Zarządu Vindicat.pl 

Pomysłodawca i współtwórca narzędzi z obszaru Legal Tech, w szczególności systemu do windykacji online. Absolwent prawa, prawa spółek, rachunkowości i finansów przedsiębiorstw – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Akademia Leona Koźmińskiego, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Doświadczony manager i przedsiębiorca, od 10 lat rozwijający spółki windykacyjne, specjalizujący się z budowaniu działów windykacji, projektowaniu procesów windykacji w przedsiębiorstwach. Posiadający duże doświadczenie w badaniu due diligence pakietów wierzytelności i ich wycenie. Obecnie współzarządzający spółką Vindicat, wcześniej pełniący stanowisko prezesa zarządu w Executio Investment Sp. z o. o., spółce zarządzającej niszowymi pakietami wierzytelności. Wcześniej związany również z grupą DTP S.A. i Kancelarią Corpus Iuris Sp. z o.o.. Prywatnie prowadzi blog jakodzyskacpieniadze.pl oraz uprawia żeglarstwo.

Marcin Serafin – Partner Kancelarii Maruta Wachta

Partner Kancelarii Maruta Wachta odpowiedzialny za Praktykę Ochrony Prywatności. Nadzorował projekty RODO dla ponad 150 organizacji. Zarządza 20 osobowym zespołem prawników. Doradza w obszarze nowych technologii, pomagając m.in. działom IT skutecznie wdrażać strategiczne projekty. Wykładowca szkół wyższych, autor artykułów, prelegent. W 2018 r. rekomendowany przez dziennik Rzeczpospolita w rankingu kancelarii w obszarze Ochrony Danych Osobowych, wyróżniony także w rankingu Legal500 jako Recommended Lawyer w obszarze Data privacy and data protection oraz jako Leading individual w obszarze Technologie Media Telekomunikacja. W przeszłości pracował jako menadżer ds. polityk publicznych w Google.

Vindicat.pl - to nowoczesny i skuteczny Legaltech, który pozwala przedsiębiorcom (firmom) na odzyskiwanie pieniędzy od swoich kontrahentów. By to osiągnąć, system umożliwia dostęp do różnych skutecznych działań związanych z wyegzekwowaniem należności od dłużnika. Działania te pozwalają na automatyczne wygenerowanie wezwania do zapłaty, pozwu o zapłatę, pozwu do e-sądu, a także pisma o upublicznieniu danych dłużnika na internetowej giełdzie długów Vindicat.pl oraz wpisu do BIG InfoMonitor. Dla osób które dbają o relacje ze swoimi kontrahentami, system daje możliwość negocjacji online, w wyniku których można zawrzeć ugodę, którą również generuje system. Dzięki rejestracji w systemie Vindicat.pl klient ma dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych by odzyskać swoje pieniądze na etapie polubownym, sądowym i egzekucyjnym. Vindicat.pl jest również kancelarią windykacyjną. 
When you have to be right