Bezpłatny webinar!

Instrumenty pomocowe dla firm poszkodowanych podczas drugiej fali COVID-19.

18 stycznia 2021, godz. 10:00

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Instrumenty pomocowe dla firm poszkodowanych podczas drugiej fali COVID-19.
Część przedsiębiorców nie otrząsnęła się jeszcze z kłopotów wywołaną pierwszą falą epidemii a tymczasem jesień 2020 r. przyniosła kolejne ograniczenia w prowadzeniu działalności oraz spowodowała zmianę zachowań konsumentów.
Sejm przyjął kolejne rozwiązania o charakterze pomocowym określane mianem Tarczy 5.0 oraz Tarczy 6.0, których założeniem jest ponowne udostępnienie pomocowych środków publicznych na przeciwdziałanie skutkom drugiej fali epidemii.
Tym razem jednak pomoc ma charakter bardziej punktowy i obejmuje jedynie określone branże. W sukurs nowym rozwiązaniom Polski Fundusz Rozwoju zapowiedział, uruchomienie kolejnej transzy pomocy w wysokości 35 mld zł na pomoc poszkodowanym firmom. Pomoc z PFR ma zostać uruchomiona w styczniu 2021 r., po jej notyfikacji przez Komisję Europejską.
Warto sprawdzić na co mogą liczyć przedsiębiorcy w ramach pomocy finansowej uruchomionej na przeciwdziałanie skutkom gospodarczym wywołanym kolejną falą epidemii.

Agenda szkolenia:

1. Przegląd dostępnych rozwiązań oferowanych w ramach Tarczy 5.0 oraz Tarczy 6.0.

2. Jakie branże mogą liczyć na wsparcie Państwa?

3. Kryteria przyznawania pomocy publicznej.

4. Na co mogą liczyć przedsiębiorcy w ramach wsparcia Polskiego Funduszu Rozwoju?

Aby otrzymać dostęp do szkolenia wypełnij formularz:
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Prelegent:
Robert Gniezdzia 
Radca prawny, partner w kancelarii Chmielniak Adwokaci.
Doradza klientom korporacyjnym w zakresie spraw związanych z prawem gospodarczym, administracyjnym oraz regulacyjnym. Doradza menedżerom i organizacjom w zakresie minimalizacji ryzyk związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Reprezentuje podmioty gospodarcze w sprawach odpowiedzialności cywilnej, administracyjnej oraz karno-skarbowej. Wspiera klientów w zakresie implementacji procedur compliance pozwalających minimalizować ryzyka organizacji związane z prowadzeniem działalności biznesowej, także na gruncie karnym i karnym skarbowym.
Zdobywał praktyczne doświadczenia biznesowe jako członek organów zarządzających w spółkach handlowych. Przez wiele lat związany z sektorem finansowym. Posiada dyplom MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. 
When you have to be right