Weź udział w bezpłatnym webinarze

Szczepienia przeciwko COVID-19 - zadania placówek medycznych oraz obowiązki personelu

29 stycznia 2021, godz. 10:00

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Dowiedz się jak zorganizować szczepienia przeciwko COVID-19
25 stycznia w blisko 6 tys. punktów szczepień (z których większość stanowią przychodnie), rozpoczną się szczepienia przeciwko COVID-19 pierwszej grupy pacjentów. Presja czasu oraz skala przedsięwzięcia, jakim było wdrożenie krajowego system szczepień spowodowały, że w praktyce pojawiło się wiele pytań ze strony przychodni, jak zorganizować proces szczepień (przygotować pomieszczenia, postępować ze szczepionkami przed/po ich użyciu czy też, jakie są zasady kwalifikacji pacjentów do szczepienia). Chcąc ułatwić placówkom, w których prowadzone będą szczepienia prawidłowe dostosowanie się do nowego obowiązku oraz wyjaśnić ich wątpliwości związane ze szczepieniami przeciwko COVID-19 zachęcamy do udziału w bezpłatnym webinarze!
Program szkolenia:

Wymogi organizacyjne, personalne i lokalowe dla placówek.

Zasady kwalifikacji pacjentów do szczepienia oraz wystawiania skierowań.

Zasady postępowania ze szczepionkami (przechowywanie, podawanie, raportowanie).

Realizacja zadań przez zespoły szczepienne.

Zgłaszanie strat szczepionek.

Podsumowanie.

Aby otrzymać dostęp do szkolenia wypełnij formularz:
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.
Webinar poprowadzi:
Radosław Tymiński
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, doktor nauk prawnych, ekspert do spraw legislacji, radca prawny. Jest autorem licznych publikacji prawno-medycznych oraz kilku książek z tego zakresu. Prowadzi bloga www.prawalekarza.pl. Jest wykładowcą prawa medycznego na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się przede wszystkim obroną lekarzy w sprawach sądowych oraz obsługą podmiotów leczniczych i praktyk lekarskich.
When you have to be right