Weź udział w bezpłatnym webinarze

Szanse i zagrożenia związane
z wdrożeniem Lean
w sektorze ochrony zdrowia

2 września 2020, godz.10:00

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Szanse i zagrożenia związane z wdrożeniem Lean w sektorze ochrony zdrowia
Uczestnicy szkolenia poznają nowy dla polskiego sektora ochrony zdrowia model zarządzania – Lean management (szczupłe zarządzanie). 
W trakcie szkolenia zaprezentowany zostanie case study z wdrożenia metodyki Lean w polskich warunkach. 
Prowadzący przybliży szanse wynikające z wejścia w szczupłe zarządzanie oraz rozwieje wątpliwości związane z wdrożeniem nowoczesnych technik zarządzania.
Uczestnicy poznają także kilka prostych technik zarządzania z zakresu Lean management, które będzie można zastosować we własnych organizacjach zaraz po szkoleniu.
Aby otrzymać dostęp do szkolenia wypełnij formularz
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.
Program szkolenia

Wstęp do Lean Management

Krótka historia Lean Healthcare

Case study – mapowanie w szpitalu wojewódzkim

Szanse dla organizacji wynikające z wdrożenia Lean

Obawy związane z Lean Healthcare

Jak zacząć przygodę z Lean Healthcare

Szkolenie poprowadzi
Jakub Marczak
Współtwórca i wykładowca studiów podyplomowych Lean Management oraz Lean Management Healthcare, a także wykładowca w programie MBA w Ochronie zdrowia realizowanych w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego. Certyfikowany trener biznesu od ponad 15 lat związany z doskonaleniem procesów wg Lean Management i Six Sigma. Członek zarządu Perfectus Group sp. z o.o.
Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji i optymalizacji procesów w różnych branżach. Pracował jako Manager ds. Doskonalenia i Lean. Jako ekspert doskonałości operacyjnej uczestniczył m.in. we wdrożeniu systemu Lean w jednej z zagranicznych fabryk koncernu – pracując jako coach systemu. Ukończył szkolenie Six Sigma Black Belt. Jako mentor wspierał realizację ponad 120 projektów doskonalących w oparciu o arkusz A3.
Obecnie zajmuje się realizacją projektów doradczych i szkoleniowych z zakresu Lean Management i Six Sigma dla firm produkcyjnych, usługowych i sektora publicznego. Specjalizuje się w działaniach strategicznych na poziomie middle i top management.
When you have to be right