Bezpłatny webinar!

Przygotowanie pracy dyplomowej w pandemii, czyli jak skutecznie korzystać z zasobów internetowych

1 marca 2021, godz. 14:00

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Piszesz pracę dyplomową? Chciałbyś poznać dobre praktyki, które pozwolą Ci szybko i bezproblemowo napisać pracę semestralną, licencjacką lub magisterską? Zastanawiasz się, z jakich źródeł najlepiej korzystać gromadząc materiały?
Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, na powyższe pytania, weź udział w webinarium poświęconym przygotowaniu pracy dyplomowej w pandemii.

W czasie spotkania nasz prelegent przedstawi ogólne zasady pisania prac dyplomowych i udzieli praktycznych wskazówek i rad, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas niezbędny do przygotowania pracy naukowej. Dowiesz się jak łatwo wyszukiwać informacje w darmowych bazach danych, na także poznasz zasady edytorskie tworzenia tekstów naukowych. 

WAŻNE!
Uczestnicy webinarium będą mieli okazję do zadawania pytań.


Prelegent:
Paweł Czarnecki 
Doktor nauk prawnych, adiunkt w Katedrze Postępowania Karnego UJ, w latach 2010-2015 asystent w Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Karnego działającej przy Ministrze Sprawiedliwości, opiekun naukowy Koła Postępowania Karnego TBSP UJ; od 2005 r. kurator społeczny przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Krowodrzy, mediator w sprawach karnych przy SO w Krakowie.
Aby otrzymać dostęp do szkolenia wypełnij formularz:
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o bezpłatnych e-bookach i webinarach zaznacz poniższą zgodę ↓


When you have to be right