Bezpłatne webinarium:
„Trzy skuteczne narzędzia coachingowe w pracy własnej i z zespołem”

9 września 2020 r. godz. 10:00

Jakie zadania stoją przed coachem? Coach towarzyszy swoim klientom w realizowaniu celów zawodowych i osobistych. Pomaga im zrozumieć aktualną rzeczywistość, stwarza przestrzeń do przyglądania się jej z różnych perspektyw. W kolejnym kroku coach wspiera klientów w poszukiwaniu nowych opcji działania.

Coach ma do dyspozycji wiele narzędzi i technik: może zadawać pogłębione pytania i odzwierciedlać to, co jego zdaniem może mieć znaczenie. W swojej pracy stosuje narzędzia jak np. koło życia, analiza pola sił, gry i karty coachingowe czy kapelusze de Bono.

Narzędzia coachingowe cieszą się coraz większą popularnością, bo świetnie sprawdzają się w sytuacji dużej niepewności wywołanej koronawirusem. Warto jednak podkreślić, że NIE są one odpowiedzią na pytania, ale pomagają odnaleźć rozwiązania adekwatne do sytuacji, w jakich się znajdujemy.

„Trzy skuteczne narzędzia coachingowe w pracy własnej i z zespołem” to webinar, dzięki któremu zyskasz praktyczną wiedzę. Podczas szkolenia poznasz narzędzia coachingowe, które możesz stosować w pracy, aby zwiększyć efektywność oraz lepiej się poruszać w świecie dynamicznych zmian i kryzysu wywołanego epidemią.

Więcej na temat narzędzi coachingowych znajdziesz w programie LEX HR. Polecamy:
  • Efektywny coaching sił sprzedaży
  • Rozwój pracowników - czynniki wpływające na efektywność coachingu kadry menedżerskiej czyli kiedy coaching działa?
  • Czynniki sukcesu w coachingu
  • Coaching a mentoring – różnice
  • Trener, coach i mentor - różni ludzie, różne obowiązki

Zapytaj o dostęp do programu! Zapewnij sobie źródło sprawdzonej wiedzy.
Webinarium poprowadzi:
Izabela Kluzek-Kot

Certyfikowany Coach ICF, expert z zakresu transformacji kultury organizacyjnej, kierownik studiów podyplomowych Studium coachingu w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

Prowadzi szkolenia, warsztaty i power speach z zakresu przywództwa. Fascynuje się nowymi formami i nurtami zarządzania. Prowadzi projekty transformacyjne, rozwojowe i doradcze, wspomagając organizacje w tworzeniu nowoczesnego miejsca pracy.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w HPR Group. Przez okres ponad 15 lat zajmowała się zarządzaniem zespołem konsultantów i trenerów pełniąc rolę dyrektora zarządzającego. Dziś  aktywnie tworzy i prowadzi Szkoły Coachingu i Team Coachingu akredytowane przez ICF. 
Zapisz się już teraz na bezpłatny webinar!
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.
When you have to be right