Weź udział w bezpłatnym webinarze!

Koniec epidemii i co dalej – aspekty
kadrowo-płacowe zwalczania COVID-19.

11.03.2021 r. 14:00

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Koniec epidemii i co dalej? 
Epidemia COVID-19 odcisnęła swoje piętno praktycznie na każdym aspekcie naszego życia – także w zakresie prawa pracy. Kiedy uda się ją zwalczyć, czeka nas mozolny powrót do normalności, przy czym rzeczywistość już nigdy nie będzie taka sama. Zmieniły się zasady prawa, ale także priorytety i sposób patrzenia na niektóre kwestie, w szczególności na możliwość świadczenia pracy na odległość. Podczas szkolenia online zostaną omówione kwestie kadrowo-płacowe, istotne w okresie przywracania normalnego trybu pracy. 

Program szkolenia:

Badania lekarskie.

Szkolenia BHP

Zezwolenia na pobyt.

Zezwolenia na pracę

Zmiany nawyków pracowniczych

Co dalej z pracą zdalną?

Praca zdalna a telepraca

Aby otrzymać dostęp do szkolenia wypełnij formularz:
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Szkolenie poprowadzi:
Paweł Ziółkowski 
Prawnik, publicysta, trener, wykładowca na studiach podyplomowych organizowanych przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Właściciel firmy: Paweł Ziółkowski Biuro Doradztwa Gospodarczego. Autor ponad 12.000 publikacji zamieszczonych w prasie fachowej i portalach elektronicznych (głównie Wolters Kluwer Polska). Zrealizował ponad 1200 szkoleń o tematyce prawnej.
When you have to be right