Wolters Kluwer

The Future Ready Lawyer

Wyzwaniem nr 1 dla branży prawniczej są gwałtowne zmiany technologiczne. Prawnicy muszą także poradzić sobie z rosnącym poziomem złożoności informacji, większymi wymaganiami klientów oraz konkurencją na rynku. Do tego dochodzi nowe (cyfrowe) pokolenie prawników i specjalistów IT, którym kancelarie i firmy muszą zapewnić odpowiednie warunki pracy.

Badania jasno pokazują, że gotowość technologiczna jest dla prawników ważna, choć wciąż wielu z nich nie do końca potrafi wdrażać innowacje. Kto jednak na tym polu zostanie w tyle, może stracić klientów oraz budowaną latami renomę.

Czy Twoja kancelaria lub firma jest gotowa na obecne i przyszłe wyzwania? A może myślisz o zmianach technologicznych, ale nie masz pewności które i jak je zastosować?

Wystarczy, że wypełnisz poniższy, krótki test. To tylko 3 minuty. Co zyskasz? Zdiagnozujesz mocne i słabsze strony swojej organizacji. W ten sposób wiedza, którą otrzymasz, pomoże Ci zyskać przewagę konkurencyjną i poprawić rentowność.

Serdecznie pozdrawiam
Marcin Zręda

Dyrektor Strategiczny Usług Prawnych i Przedsiębiorstw
Wolters Kluwer Polska

Czy Twoja kancelaria
lub firma jest gotowa
na wyzwania przyszłości?

Odpowiedz na 20 krótkich pytań i sprawdź, czy Twoja kancelaria jest Future Ready!

Po udzieleniu odpowiedzi (zajmie Ci to ok. 3 minut) prześlemy Ci e-mailem analizę gotowości Twojej firmy na obecne i przyszłe wyzwania w branży prawniczej.

Ponadto, otrzymasz praktyczne informacje oraz porady ekspertów, jak wdrażać innowacje, na co postawić w relacjach z klientami oraz jak zarządzać prawnikami czy specjalistami IT.

Do każdego pytania wybierz jedną odpowiedź:

  1. Zdecydowanie się nie zgadzam
  2. Raczej się nie zgadzam
  3. Raczej się zgadzam
  4. Zdecydowanie się zgadzam
Powodzenia i do dzieła >